AKTUALNOŚCI

Back to Business

środa, 23 września 2020

Tegoroczna edycja EKMŚP ma na celu przywrócenie łańcucha dostaw oraz zadbanie o dalszy rozwój gospodarki, dlatego priorytetem dla organizatora są spotkania B2B oraz narzędzia umożliwiające łączenie przedsiębiorców. Warto zwrócić uwagę, że organizowanie trzydniowego wydarzenia w roku pandemicznym dla 8 tysięcy uczestników byłoby wysoce ryzykowne 
i naraziłoby ich na zetknięcie się z Covid19, dlatego zadaniem organizatorów jest zarówno niwelowanie ryzyka, przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb rynku i skupieniu się na ratowaniu gospodarki.

Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się pod hasłem B2B: Back to business. Będzie to wydarzenia mające miejsce na terenie Metropolii GZM oraz województwa śląskiego, odbywające się od września do grudnia 2020 r. 

Każdy dzień będzie poświęcony jednej ścieżce tematycznej, w ramach której, przy okrągłym stole, spotkają się i będą mieli okazję przedyskutować kwestie kluczowe dla danej ścieżki tematycznej, decydenci reprezentujący różne interesy (przedsiębiorcy, samorządy, administracja centralna).  
Po zakończeniu dyskusji zostaną spisane i przygotowane rekomendacje, które następnie zostaną wystosowane zarówno do organów centralnych, jak również do organów Unii Europejskiej. 

Kolejnym krokiem będą spotkania B2B – przedsiębiorcy będą mieli zarówno okazję spotkać się osobiście, jak również skorzystać ze specjalnie dla tego celu przygotowanej platformy. Tym samym będzie tutaj możliwość połączenia się z naszymi gośćmi zagranicznymi.

Wydarzenie zwieńczy wieczorna kolacja dla gości VIP, którzy ponownie będą mogli wrócić do rozmów przy okrągłym stole. Liczba miejsc zostanie ograniczona, aby uniknąć niepotrzebnego ryzyka.

Udział w kongresie jest BEZPŁATNY! Zarejestruj się!