13. Europejski Kongres MŚP - Ready for change?

Trzynastka będzie w październiku. Ruszyła rejestracja na Europejski Kongres MŚP

poniedziałek, 9 października 2023

To już pewne. „Trzynastka” będzie w październiku, a można na nią się zapisać już teraz! 
Ruszyła rejestracja na największe wydarzenie sektora MŚP w Europie! 13. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się 25-27 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

Tegoroczna edycja upłynie pod znakiem gotowości do zmiany i hasłem „Ready for Change?”. Ponieważ – nic nie jest pewne jak to, że wszystko może jutro się zmienić. Dlatego podczas paneli dyskusyjnych, warsztatów, wystąpień key speakerów i autorytetów skupi się na dostosowaniu do aktualnej rzeczywistości. 

- Jedyną stałą w życiu jest zmiana i choć nie możemy jej przewidzieć i zaplanować, to możemy nauczyć się radzić sobie w tak rozwojowym, szybkim i pełnym przemian świecie. Zmiana, choć jest nagła, niesie za sobą także szansę, którą można wykorzystać na wiele sposobów - mówi Tomasz Zjawiony, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, która jest organizatorem wydarzenia.

Kongres, nieprzerwanie od 2011 roku jest platformą łączącą przedsiębiorców, samorządowców, naukowców i przedstawicieli polityki. To przestrzeń, w której wszyscy zdobywają wiedzę, wymieniają się doświadczeniami oraz nawiązują nowe znajomości i zacieśniają biznesowe kontakty, w tym również te międzynarodowe. 

Podczas tegorocznej edycji zaplanowano kilkadziesiąt wystąpień, paneli i warsztatów oraz setki spotkań biznesowych z ekspertami wielu dziedzin. Najwięksi, polscy, jak i międzynarodowi praktycy   zgromadzą się w MCK w Katowicach, by dostarczyć inspiracji, porządnej dawki wiedzy oraz podzielić się wypracowanym przez lata biznesowym know-how. 

Kongres podzielony będzie na 8 ścieżek tematycznych, wśród nich będą m.in. Finanse i Inwestycje, Start- upy i innowacje oraz główny trzon: „Ready for Change?”. Dodatkowo w programie zaplanowano przyjrzenie się polskiemu i śląskiemu rynkowi pracy oraz znalezienie odpowiedzi na pytanie - jak zarządzać firmą w niestabilnych warunkach gospodarczych.

To tylko część tego, co czeka uczestników 13. edycji EKMŚP. 
Zarejestruj się już dziś i weź udział w największym wydarzeniu w Europie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. 
 

www.ekmsp.eu 

 

 

Organizatorem #EKMSP jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Jako kreator przemysłu spotkań i wydarzeń od ponad 32 lat wspiera regionalny biznes i pobudza jego rozwój – także wśród ludzi młodych, będących u progu swojej kariery zawodowej. Prowadzi działalność w zakresie doradztwa biznesowego i komunikacyjnego na rzecz swoich Firm Członkowskich oraz pomaga nawiązywać kontakty z partnerami w kraju i za granicą. Kształtuje i upowszechnia zasady etyki, uczciwości w działalności gospodarczej oraz ogólnie pojmowanej społecznej odpowiedzialności biznesu.