AKTUALNOŚCI

Odbierz certyfikat uczestnictwa w EKMSP i wesprzyj Fundację Śląskie Anioły!

poniedziałek, 14 października 2019

Już 16-18 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się najważniejsze spotkanie firm sektora MŚP Europie. W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

Uczestnicy po raz pierwszy będą mogli otrzymać certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu w formie dyplomu. Organizator imprezy, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, chce w ten sposób wesprzeć Fundację Śląskie Anioły, która jest Członkiem Izby.

Działająca od 13 lat organizacja prowadzi działalność charytatywną na rzecz pomocy najbardziej potrzebującym, w szczególności ukierunkowaną na pomaganie dzieciom, w tym z rodzin dysfunkcyjnych i dzieciom niepełnosprawnym, potrzebującym wsparcia.

Jak działają Śląskie Anioły i jakie imprezy organizują -  będzie można się dowiedzieć w czasie Targów Biznes Expo, które od samego początku towarzyszą Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To idealna przestrzeń do nawiązywania kontaktów z nowymi partnerami oraz klientami podczas międzynarodowych spotkań B2B i sesji networkingowych, w zakresie usług i produktów dla sektora MŚP.

Po odbiór imiennego certyfikatu Fundacja zaprasza na halę Targów Biznes Expo. Na stoisku A71a po opłaceniu cegiełki-darowizny na statutowe działania Fundacji Śląskich Aniołów – w kwocie 20 zł  –  będzie można otrzymać wydrukowaną wersję certyfikatu.

Pomagajmy razem!

Bądź na bieżąco
Pobierz naszą aplikację mobilną i bądź na bieżąco