13. Europejski Kongres MŚP - Ready for change?

Poznaj wystawców Targów Biznes Expo i Work for All

niedziela, 22 października 2023

 >> Przejdź do KATALOGU WYSTAWCÓW>> 

>> pobierz PLAN TARGÓW >>

Jak zwykle swoje usługi i produkty będą promować przedstawiciele kilkunastu branż, m.in. firmy zajmujące się doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych, wynajmem samochodów, oferujące oprogramowanie do zarządzania firmą, będzie też można sprawdzić czy kontrahent, z którym planujemy współpracę jest rzetelny oraz poznać nowoczesną metodę szkoleń BHP z wykorzystaniem gogli VR, swoje stanowiska mają również instytucje otoczenia biznesu. 

W przestrzeni Targowej jak zwykle będzie też możliwość napicia się pysznej kawy i herbaty od Mokate – coffee bus czeka na wszystkich potrzebujących przerwy i dodatkowej dawki energii. 

Mamy też zupełnie nowe wydarzenie: Targi Pracy Work for All organizowane wspólnie z Partnerem, International Rescue Committee. Więcej o IRC i ich działalności, a także możliwościach włączenia się w nią, można dowiedzieć się odwiedzając ich stoisko. 

Podczas targów Work for All dostępnych jest kilkudziesięciu wystawców różnych branż, którzy prezentują ofertę swojej firmy skierowaną do potencjalnych pracowników. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej na temat aktualnych możliwości na rynku pracy, ale także skorzystać z obecności rekruterów, którzy na pewno doradzą, jak przygotować się do zmiany pracy, aby odnieść sukces.

Osoby, które już szukają nowego zatrudnienia mogą skorzystać z pomocy w pisaniu cv czy zrobić profesjonalne zdjęcie do umieszczenia w tym dokumencie. Mamy też przestrzeń na relaks, w której można usiąść na chwilę i napić się kawy, a rodzice, którzy przyszli razem z dziećmi, powinni zwrócić uwagę na strefę przeznaczoną specjalnie dla najmłodszych, gdzie animatorzy z Bajki Pana Kleksa chętnie zajmą się maluchami.

Jednak Work for All to także przestrzeń dla pracodawców, spotkamy tu przedstawicieli Powiatowych Urzędów Pracy Województwa Śląskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, agencje rekrutacyjne otwarte na rozmowę o współpracy przy poszukiwaniu pracowników, a na stanowisku m.in. Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Agencji Wspierania Zatrudnienia Niepełnosprawnych czy Agencji Optymalizacji Zatrudnienia, będzie można dowiedzieć się więcej o zatrudnieniu osób z niepełnosprawnościami.

Sprawdź, co Ty lub Twoja firma możecie zyskać i zobacz KATALOG WYSTAWCÓW.