13. Europejski Kongres MŚP - Ready for change?

Inauguracja społecznego projektu transformacyjnego Change Your World na EKMŚP w Katowicach

poniedziałek, 13 listopada 2023

Projekt Change Your World rozpoczął swoją misję w Województwie Śląskim, jako flagowy projekt Woman Business HUB - działającego przy RIG w Katowicach.

 Iwona Polkowska, Prezes Maxwell Leadership Poland wraz z trenerami Maxwell Leadership Certified Team podsumowuje start inicjatywy w naszym regionie i zaprasza do aktywności w działaniach zmieniających nasz świat.

W imieniu Maxwell Leadership, Partnera Merytorycznego 13. edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, pragniemy podziękować i pogratulować organizatorowi Kongresu - Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, Partnerom i Sponsorom tego wydarzenia, Prelegentom, Panelistom oraz wszystkim Uczestnikom. 

Mamy nadzieję, że z perspektywy dni, które minęły od zakończenia tego wyjątkowej edycji Kongresu, wartości jakie wniosło to wydarzenie, jawią się jeszcze bardziej wymiernie.

Pragnąc przekazać ważne treści związane z wydarzeniami kongresowymi, prosimy Państwa o chwilę uwagi:

Z ogromnym uznaniem wysłuchaliśmy raportu Jakuba Chełstowskiego, Marszałka Województwa Śląskiego, na temat transformacji odbywających się w Województwie Śląskim w obszarze biznesu, przemysłu, zastosowania technologii i wielu, wielu innych. Nie mamy wątpliwości, że ten region jest w wyjątkowym momencie zmiany i szansy.

Jako partner Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, pragniemy wnieść do transformacyjnych procesów swoje doświadczenie i wartość, stąd nawiązując do myśli przewodniej Kongresu - Are You Ready for Chang/ce? przywołujemy istotne pytanie - Co zrobić i jak działać, aby zmiana stała się prawdziwą szansą?

Naszą odpowiedź kierujemy do LUDZI, którzy stoją za każdym wydarzeniem, w każdej sferze zachodzącej transformacji regionu. Odpowiedź pochodzi od Johna C. Maxwella - światowego autorytetu w obszarze przywództwa oraz naszej, Maxwell Leaadership - organizacji szkolącej liderów w 167 krajach na świecie, i brzmi: 
Rozwijać swoje przywództwo, ponieważ to nie organizacje ulegają transformacji, tylko ludzie!

Jeśli chcemy budować i rozwijać zdrowe regiony, zdrowy kraj, zdrową gospodarkę i nieuchronne ZMIANY przekuć w SZANSE, musimy odbudować fundament wartości. Kraje na całym świecie przeżywają kryzys wartości i kryzys dobrego przywództwa. Deficyt wartości widać w naszych organizacjach, społecznościach, w naszych domach... Zgubiliśmy drogę... 

Wszyscy pragniemy dobrego życia, a jedynym sposobem na jego przywrócenie, jest zaproszenie ludzi do tego, by uczyli się dobrych wartości. 

Właśnie tym jest społeczny projekt transformacyjny Change Your World - zaproszeniem dla liderów Województwa Śląskiego do rozwijania przywództwa opartego na wartościach.

Uroczystą inaugurację projektu Change Your World mieliśmy zaszczyt ogłosić 27 października, podczas Kongresu, podpisując list intencyjny o partnerstwie z Tomaszem Zjawionym, Prezesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i Prezes Woman Business HUB RIG Katowice -  Edytą Kwiatkowską.

Podczas wielu lat realizowania procesów transformacyjnych, w których uczestniczyło ponad 4,7 mln ludzi na świecie, odkryliśmy coś bardzo ważnego - jeśli ludzie uczą się i praktykują dobre wartości, to społeczeństwa, wspólnoty, kultura, zaczynają się odradzać.

W tej chwili, zapraszając Państwa do udziału w projekcie Change Your World w Województwie Śląskim, prosimy o jedno - o otwartość na ten temat, kiedy informacje o projekcie zaczną pojawiać się w Państwa otoczeniu. Informujemy również, że Change Your World jest całkowicie bezpłatnym projektem społecznym, inicjowanym przez wolontariuszy - polskich trenerów Maxwell Leadership Certified Team.

Jesteśmy pewni, że Państwa przedsiębiorczość w połączeniu z wartością, którą wniesie projekt Change Your World stworzą wyjątkowy fundament dla sukcesu ludzi, firm i organizacji w regionie. 

Skąd nasza pewność? Ponieważ przedsiębiorcy, kobiety i mężczyźni biznesu, mają ogromne znaczenie dla rozwoju każdego kraju i każdej kultury.

Dając wyraz uznaniu dla Państwa roli w transformacyjnych działaniach, oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy prezent - bezpłatny Raport DNA Przedsiębiorcy Johna C. Maxwella, uzasadniający tę wyjątkową siłę wpływu przedsiębiorców na zmiany. 

Zapraszamy do pobrania Raportu:

POBIERAM RAPORT DNA PRZEDSIĘBIORCY

Otrzymując Państwa dane kontaktowe Maxwell Leadership zobowiązuje się wykorzystać je wyłącznie do przekazywania informacji na temat projektu Change Your World oraz działań związanych z rozwijaniem przywództwa opartego na wartościach.


Dziękujemy za Państwa uwagę i aktywność w działaniach zmieniających nasz świat!