AKTUALNOŚCI

Wydarzenia Kongresu przełożone

poniedziałek, 19 października 2020

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że zaplanowany na 20 października konferencja: „Inwestycje motorem rozwoju – jak inwestować za granicą, gdzie inwestować w Polsce” nie odbędzie się w planowanym czasie. W związku z rosnącą liczbą przypadków zachorowań na COVID-19, zdecydowaliśmy przełożyć zarówno to wydarzenie jak i II Regionalne Forum Energetyczne Województwa Śląskiego na późniejszy termin.

Zachęcamy jednak do korzystania z platformy umożliwiającej spotkania b2b online. To niezwykle innowacyjne i bezpłatne narzędzie pozwala przedsiębiorcom oferować swoje produkty oraz usługi, a także nawiązywać nowe relacje biznesowe z partnerami z Polski, Europy i świata. Nasza platforma to szczególnie ważne rozwiązanie w czasach pandemii, gdy zerwanych zostało tak wiele łańcuchów dostaw i relacji biznesowych.

Pierwsze okno, w którym będzie można skorzystać z platformy wypada 19-21 października – czyli w czasie, kiedy miało odbyć się pierwsze z zaplanowanych w tym miesiącu wydarzeń.

Mamy nadzieję, że już wkrótce sytuacja wróci do normy i dalsza część Kongresu odbędzie się zgodnie z planem. Wszystkie informacje dotyczące pozostałych wydarzeń oraz nowego harmonogramu EKMŚP będą regularnie publikowane na naszych mediach społecznościowych: Facebook oraz Linkedin.