13. Europejski Kongres MŚP - Ready for change?

Informacje organizacyjne


 

Szanowni Uczestnicy, 

 1. Udział w 12. Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest darmowy.
 2. Wymagana jest indywidualna rejestracja na kongres w zakładce „Rejestracja”.
  Po rejestracji będzie można pobrać voucher, który w wersji wydrukowanej lub cyfrowej należy okazać w recepcji kongresu. 
 3. Organizator nie może samem rejestrować większych grup uczestników z uwagi m.in. na konieczność osobistego wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Na stronie głównej kongresu istnieje także możliwość zarejestrowania się na spotkania B2B, które będą się odbywać w dniach 21-22.11.2022 roku na Dolnym Foyer Sali Audytoryjnej, a w dniu 23.11.2022 w formule online. 
 5. Możliwa będzie rejestracja na kongres w czasie jego trwania, bezpośrednio w recepcji kongresu.
 6. Dla uczestników Kongresu będzie dostępny bezpłatnie parking A w Strefie Kultury. Przy wjeździe należy okazać voucher pobrany podczas rejestracji (patrz punkt 2).
 7. Podczas kongresu wejście do Międzynarodowego Centrum Kongresowego będzie możliwe tylko od Placu Sławika i Antalla – czyli od strony Spodka. 
 8. Dla uczestników będą dostępne darmowe szatnie. Będą one zlokalizowane w Holu Dolnym oraz w łączniku pomiędzy MCK Katowice a Spodkiem.
 9. Organizator nie przewiduje drukowania pełnego programu Kongresu – będzie on dostępny w formie responsywnej strony www pod adresem ekmsp.eu. 
 10. Kongres rozpoczyna jubileuszowa Gala z okazji 30-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz wręczenie wyróżnień XXX edycji  Laurów Umiejętności i Kompetencji. Gali będzie towarzyszył koncert „My Affair with James Bond” światowej sławy amerykańskiej wokalistki Karen Edwards z zespołem i z towarzyszeniem muzyków Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Gala odbędzie się w niedzielę 20.11.2022r. o godz. 17.00 w sali koncertowej NOSPR w Katowicach.
  Wejście na Galę jest możliwe tylko za zaproszeniami. 
 11. Sesja inauguracyjna Kongresu odbędzie się 21.11.2022 roku o godzinie 10.00 w Salach Balowych B+C.
 12. Część sesji kongresowych będzie tłumaczona na język angielski. Zestawy do tłumaczenia symultanicznego będzie można pobrać w punktach recepcyjnych. 
 13. Lista sesji odbywających się w danym dniu w poszczególnych salach konferencyjnych będzie wyświetlana na wyświetlaczach multimedialnych przy drzwiach wejściowych do sal.
 14. Kongres ma charakter otwarty, tzn. zarejestrowany uczestnik ma prawo uczestniczyć we wszystkich sesjach kongresowych na które jest otwarta rejestracja, nie tylko w sesjach na które się zarejestrował. Organizator nie dokonuje weryfikacji osób wchodzących na poszczególne sesje z listą zapisanych uczestników. Rejestracja na daną sesję ma charakter informacyjno-organizacyjny – pozwala Organizatorowi dobrać salę o stosownej pojemności, mając na uwadze zapewnienie odpowiedniego komfortu.  Jednak może zdarzyć się sytuacja, że rejestracja na daną sesję nie zapewni osobie zarejestrowanej miejsca siedzącego podczas jej trwania.
 15. W trakcie kongresu odbywają się także wydarzenia zamknięte. Takie wydarzenia mogą być zamieszczone w programie rejestracyjnym, ale bez możliwości rejestracji. Informacja, iż dane wydarzenie jest zamknięte, będzie także zamieszczona na wyświetlaczu multimedialnym umieszczonym przy drzwiach wejściowych do sali konferencyjnej.
 16. W przypadku konieczności wezwania pomocy medycznej, prosimy o kontakt z osobami mającymi identyfikatory "Organizator", wolontariuszami lub pracownikami ochrony. 
 17. Lokalizacja Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach znajduje się TUTAJ 

 

Wszystkim Państwu życzymy owocnego udziału w kongresie.