DLA UCZESTNIKÓW

Szanowni Uczestnicy, 

 

 1. Udział w 9. Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest darmowy.

 2. Rejestracja na Kongres rozpocznie się w połowie czerwca 2019 r.

 3. Wymagana jest indywidualna rejestracja na kongres w zakładce „Rejestracja”.

 4. Organizator nie może samemu rejestrować większych grup uczestników z uwagi m.in. na konieczność osobistego wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 5. Możliwa będzie rejestracja na kongres w czasie jego trwania, bezpośrednio w recepcji kongresu.

 6. Podczas kongresu wejście do Międzynarodowego Centrum Kongresowego będzie możliwe tylko od ul. Olimpijskiej. Tam też będzie zlokalizowana recepcja.

 7. Dla uczestników będą dostępne darmowe szatnie.

 8. Drukowany program kongresu (w wersji polskiej i angielskiej) będzie można pobrać w recepcji kongresowej. 

 9. Wszystkie sesje kongresowe będą tłumaczone na język angielski. Wybrane sesje będą także tłumaczone na inne języki.

 10. Zestawy do tłumaczenia symultanicznego będzie można pobrać w recepcji kongresu. 

 11. Lista sesji odbywających się w danym dniu w poszczególnych salach konferencyjnych będzie wyświetlana na wyświetlaczach multimedialnych przy drzwiach wejściowych do sal.

 12. Kongres ma charakter otwarty, tzn. zarejestrowany uczestnik ma prawo uczestniczyć we wszystkich sesjach kongresowych na które jest otwarta rejestracja, nie tylko w sesjach na które się zarejestrował. Organizator nie dokonuje weryfikacji osób wchodzących na poszczególne sesje z listą zapisanych uczestników. Rejestracja na daną sesję ma charakter informacyjno-organizacyjny – pozwala Organizatorowi dobrać salę o stosownej pojemności, mając na uwadze zapewnienie odpowiedniego komfortu.  Jednak może zdarzyć się sytuacja, że rejestracja na daną sesję nie zapewni osobie zarejestrowanej miejsca siedzącego podczas jej trwania.

 13. W trakcie kongresu odbywają się także wydarzenia zamknięte. Takie wydarzenia mogą być zamieszczone w programie rejestracyjnym, ale bez możliwości rejestracji. Informacja, iż dane wydarzenie jest zamknięte, będzie zamieszczona w drukowanym programie kongresu oraz na wyświetlaczu multimedialnym umieszczonym przy drzwiach wejściowych do sali konferencyjnej.

 14. W przypadku konieczności wezwania pomocy medycznej, prosimy o kontakt z osobami mającymi identyfikatory "Organizator", wolontariuszami lub pracownikami ochrony.

 15. Lokalizacja Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach znajduje się TUTAJ.

    

 

Wszystkim Państwu życzymy owocnego udziału w Kongresie!


 

Bądź na bieżąco
Pobierz naszą aplikację mobilną i bądź na bieżąco