DLA UCZESTNIKÓW

Szanowni Uczestnicy,

  

 1. Udział w 8. Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest darmowy.

 2. Wymagana jest indywidualna rejestracja na kongres w zakładce „Rejestracja”.

 3. Organizator nie może samem rejestrować większych grup uczestników z uwagi m.in. na konieczność osobistego wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 4. Na stronie głównej kongresu istnieje także możliwość zarejestrowania się na spotkania B2B, które będą się odbywać w dniach 18-19.10.2018 roku na terenie towarzyszących kongresowi Targów Biznes Expo. Spotkania te są okazją do nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych z zagranicznymi podmiotami uczestniczącymi w kongresie.

 5. Każdy uczestnik powinien pobrać voucher wygenerowany przez program do rejestracji - dostępny po zalogowaniu, w menu rozwijanym „Moje wejściówki”. Voucher w wersji papierowej lub elektronicznej należy okazać w recepcji kongresu.

 6. Możliwa będzie rejestracja na kongres w czasie jego trwania, bezpośrednio w recepcji kongresu.

 7. Podczas kongresu wejście do Międzynarodowego Centrum Kongresowego będzie możliwe tylko od ul. Olimpijskiej. Tam też będzie zlokalizowana recepcja.

 8. Dla uczestników będą dostępne darmowe szatnie.

 9. Sesja inauguracyjna odbędzie się 17.10.2018 roku o godzinie 11.00 w salach balowych.

 10. Wszystkie sesje kongresowe będą tłumaczone na język angielski.

 11. Drukowany program kongresu (w wersji polskiej i angielskiej) będzie można pobrać w recepcji kongresowej.

 12. Lista sesji odbywających się w danym dniu w poszczególnych salach konferencyjnych będzie wyświetlana na wyświetlaczach multimedialnych przy drzwiach wejściowych do sal.

 13. Kongres ma charakter otwarty, tzn. zarejestrowany uczestnik ma prawo uczestniczyć we wszystkich sesjach kongresowych na które jest otwarta rejestracja, nie tylko w sesjach na które się zarejestrował. Organizator nie dokonuje weryfikacji osób wchodzących na poszczególne sesje z listą zapisanych uczestników. Rejestracja na daną sesję ma charakter informacyjno-organizacyjny – pozwala Organizatorowi dobrać salę o stosownej pojemności, mając na uwadze zapewnienie odpowiedniego komfortu.  Jednak może zdarzyć się sytuacja, że rejestracja na daną sesję nie zapewni osobie zarejestrowanej miejsca siedzącego podczas jej trwania.

 14. W trakcie kongresu odbywają się także wydarzenia zamknięte. Takie wydarzenia mogą być zamieszczone w programie rejestracyjnym, ale bez możliwości rejestracji. Informacja, iż dane wydarzenie jest zamknięte, będzie zamieszczona w drukowanym programie kongresu oraz na wyświetlaczu multimedialnym umieszczonym przy drzwiach wejściowych do sali konferencyjnej.

 15. Dla gości kongresu przygotowaliśmy ofertę hotelową – dostępną po zalogowaniu, w menu rozwijanym „Hotele”.

 16. W sprawach związanych z parkingami będziemy informować w najbliższych dniach.

 17. Lokalizacja Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach znajduje się TUTAJ 

  

Wszystkim Państwu życzymy owocnego udziału w kongresie.Bądź na bieżąco
Pobierz naszą aplikację mobilną i bądź na bieżąco