SAMORZĄD WSPIERA MŚP

...

Samorząd Wspiera MŚP

 

Samorząd Wspiera MŚP to program, który od samego początku jest częścią Kongresu MŚP. Jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego szczebla wojewódzkiego, powiatowego i lokalnego. Celem programu jest wyłonienie i promocja samorządów, które stwarzają przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz w szczególny sposób wspierają rozwój tego sektora. 

W latach 2011-2018 odbyło się osiem edycji programu. W zeszłym roku wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń. W gronie dotychczasowych Laureatów Programu znalazły się m.in. Wrocław, Gliwice, Bydgoszcz, Olesno, Dąbrowa Górnicza, Koszalin, Legnica, Czechowice-Dziedzice i wielu innych.

Jak podkreślają dotychczasowi laureaci programu, znalezienie się w gronie jego zwycięzców to nie tylko wzmocnienie wizerunku w otoczeniu, ale też potwierdzenie szczególnej dbałości o rozwój sektora MŚP. 

W wyniku analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników, Kapituła wyłoni Laureatów, którzy otrzymają certyfikat oraz tytuł i logo promocyjne „Samorząd Wspiera MŚP”. Przyznanie certyfikatu w jednej z kategorii programu jest równoznaczne z przyznaniem Marszałkowi, Staroście, Prezydentowi, Burmistrzowi lub Wójtowi wyróżnienia i statuetki „Lidera Wspierającego MŚP”. 

Z pewnością otrzymanie tak prestiżowego wyróżnienia, z rąk najważniejszych przedstawicieli świata biznesu daje samorządowi wiele nowych możliwości i otwiera nowe ścieżki współpracy z podmiotami gospodarczymi.

Bądź na bieżąco
Pobierz naszą aplikację mobilną i bądź na bieżąco