Europejski Kongres MŚP Back To Business
 

Enterprise Europe Network - największa na świecie sieć wspierająca MŚP w internacjonalizacji!

Enterprise Europe Network to największa europejska sieć ośrodków i instytucji, które wspierają rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Oferuje kompleksowe usługi firmom z sektora MŚP, a wśród nich: giełdy kooperacyjne i misje gospodarcze, konferencje, szkolenia i warsztaty, seminaria i webinaria, porady ekspertów.

Działające na zasadzie non-profit ośrodki sieci są afiliowane przy takich organizacjach, jak izby przemysłowo-handlowe, agencje rozwoju regionalnego, czy centra wspierania przedsiębiorczości. Działalność ośrodków sieci finansowana jest ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa.

Udział w międzynarodowych targach, giełdach kooperacyjnych i misjach gospodarczych jest jednym z najefektywniejszych sposobów rozwoju MŚP na zagranicznych rynkach. Organizowane przez Sieć spotkania b2b odbywają się podczas najważniejszych i największych na świecie wydarzeń targowo-konferencyjnych dla danej branży. Udział w giełdach kooperacyjnych umożliwia przedsiębiorcom: spotkanie potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie, zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży, wymianę doświadczeń, transfer wiedzy i technologii, pozyskanie nowych zleceń, zareklamowanie swojej działalności.

Udział w spotkaniach podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest bezpłatny. 21,22 listopada udział stacjonarny, 23 listopada możliwość udziału online. Zarejestruj się już teraz!


OPB (Oseas Prominent Brands) to globalna platforma usług marketingu cyfrowego marki, której misją jest „integracja chińskich kanałów i usług, umożliwiająca globalną markę wprowadzanie na rynek w Chinach”. OPB zapewnia kompleksowe rozwiązanie biznesowe dla zagranicznych marek, aby znaleźć profesjonalnych nabywców i zwiększyć sprzedaż na rynku chińskim.

Ta platforma B2B, założona w 2019 roku, pomaga ponad 2000 globalnym markom z 30 krajów w dotarciu do wiarygodnych chińskich dystrybutorów i pomaga im zwiększyć sprzedaż w Chinach. Po latach akumulacji ponad 220 000 chińskich profesjonalnych nabywców i kanałów sprzedaży poszukuje zagranicznych marek za pośrednictwem OPB.

Wprowadzenie firmy OPB: TUTAJ

Cyfrowa biblioteka marek OPB dla Polski: TUTAJ

Jak znajdujemy kupujących: TUTAJ

Jak to działa?

Firmy zainteresowane bezpłatnym okresem próbnym mogą zarejestrować swoje konto za pośrednictwem: TUTAJ

Następnie, postępując zgodnie z wytycznymi, mogą przesłać informacje o firmie/produkcie i stworzyć stronę marki, uzyskując dostęp do 15-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.
Gdy w trakcie procesu rejestracji pojawią się pytania, mogą wysłać wiadomość e-mail na adres: brands@opbchina.com, gdzie służyć pomocą będzie menedżer konta.