Wystawcy Targów Biznes Expo i Work for All

Akademia Humanitas

ul. Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec

 

Akademia Humanitas to ponad 26 lat tradycji kształcenia! Była pierwszą niepubliczną szkołą wyższą w Sosnowcu i drugą w Zagłębiu. Akademia Humanitas to 16 kierunków kształcenia, wiele specjalności, bogata oferta studiów podyplomowych, seminarium doktorskie oraz możliwość nadawania stopnia doktora i doktora habilitowanego w dwóch dyscyplinach – nauki prawne oraz nauki o zarządzaniu i jakości. Akademia Humanitas kształci również na studiach MBA i EMBA oraz studiach LLM.

Agencja Marketingowa Artefakt

Osoba do kontaktu: Paweł Handke, p.handke@artefak.pl

Agencja Marketingowa Artefakt działa od 2006 roku, a liczba jej zadowolonych klientów systematycznie się powiększa. Podstawowe obszary jej działalności to: pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach, prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads, marketing w mediach społecznościowych i analityka webowa. 

Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Osoba do kontaktu: Katarzyna Piłat

Grupa BIK jest liderem na rynku informacji gospodarczej i kredytowej dla biznesu. Dostarczamy cenne dane, które wspierają firmy w redukcji ryzyka związanego z nierzetelnymi kontrahentami.

Ebury

ul. Stanisława Moniuszki 7
40-005 Katowice
Osoba do kontaktu: Tomasz Tomborowski

Ebury to jedna z najszybciej rozwijających się globalnych firm w sektorze FinTech. Tysiące przedsiębiorstw na całym świecie korzysta z rozwiązań  Ebury w celu wspierania swoich globalnych planów. Firma Ebury, założona w 2009 roku przy filiżance kawy i z pasją do pomagania przedsiębiorcom w proaktywnych działaniach, osiągnęła fenomenalny wzrost, stając się jednym z najbardziej zaufanych dostawców usług handlu międzynarodowego na świecie. Ebury eliminuje globalne złożoności i oferuje produkty finansowe które ułatwiają międzynarodowy handel takie jak bezproblemowe płatności międzynarodowe, inkaso, rachunki walutowe IBAN, dostosowane zarządzanie ryzykiem walutowym, elastyczne rozwiązania pożyczkowe, szybka integracja systemów i łatwa w użyciu platforma – wszystkie w jednym miejscu.  

Spółdzielnia Socjalna „Apacze”
os. Willowe 29; 31-902 Kraków

Istniejemy na rynku od 2014 zapewniając profesjonalne konfekcjonowanie kosmetyków i suplementów diety o różnych konsystencjach zarówno maszynowo jak i ręcznie w zależności od potrzeb naszych klientów. Konfekcjonujemy w saszetki kosmetyki o konsystencji półpłynnej i kremowej w tym podkłady do twarzy, kremy, balsamy, bazy pod makijaż, itp. Świadczymy usługi związane z konfekcjonowaniem produktów do różnego rodzaju opakowań, np.: doy-pack, słoiki, butelki. Tworzymy również zestawy promocyjne, okolicznościowe wszelkich produktów i materiałów marketingowych, które wymagają pakowania ręcznego.

Gmina Dąbrowa Górnicza

41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 21
Osoba do kontaktu: Paweł Lelas, plelas@dg.pl, t. 662 138 251

EDORADCA Sp. z o.o.

Od 2001 roku skutecznie pozyskujemy dotacje unijne. Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Polsce. Nasz zespół liczy obecnie 70 ekspertów. 22 lata doświadczenia pozwoliło nam wypracować najskuteczniejsze metody pozyskiwania funduszy unijnych. Do tej pory ponad 4,1 mld bezzwrotnych środków zasiliło przedsiębiorstwa naszych klientów. 

Od 2018 roku wdrażamy ulgi podatkowe. Z sukcesem wdrażamy ulgi rozwojowe (m.in. ulgę B+R, ulgę na ekspansję, ulgę na prototypy i robotyzację). Tylko w ubiegłym roku rozliczyliśmy ponad 45 mln zł kosztów w ramach ulg podatkowych.

FOBAS

www.fobas.pl

Opakowania palety i gospodarka paletowa.

Fundacja Inkubator Filmowy
ul. Juliusza Ligonia 7, 40-032 Katowice, Polska

FFI tworzy spoty społeczne i promocyjne, organizuje warsztaty filmowe dla dzieci i młodzież oraz produkuje filmy edukacyjne, z których środki przeznaczana na wsparcie dla Artystów w okresie developmentu projektów.

Fundacja JA-YHYMM… Integracja, Sport, Turystyka, Wypoczynek
ul. Niwna 9, 40-406 Katowice 

Zajmujemy się organizacją aktywnej turystyki na południu polski (obozy młodzieżowe, kolonie, obozy dla klas mundurowych, wycieczki szkolne, wyjazdy jedno i wielodniowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych) Aktywności jakimi zajmujemy się to: off-road, quady, strzelectwo, survival, techniki linowe/alpinistyczne, wspinaczka skalna, ratownictwo, sporty wodne, militaria i wiele więcej… Organizujemy również eventy firmowe, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie, pikniki, festyny.

FUNDACJA OGRODY PRZYSZŁOŚCI
ul. Bolesława Prusa 54/3, 40-620 Katowice

Nasza fundacja to nie tylko katowicka organizacja pozarządowa ale przede wszystkim społeczny start-up, który działa w obszarach celów zrównoważonego rozwoju, m.in. dobrej jakości edukacji, zrównoważonych miast i społeczności oraz działań w dziedzinie klimatu. 

Celem fundacji jest wprowadzanie ogrodów społecznych do środowisk miejskich, propagowanie idei Hortiterapii, edukacji sensorycznej i przyrodniczej.

GKS Rozbark Sp. z o.o.
ul. Juliana Tuwima 43, Bytom 41-910

Murawypiłkarskie.pl to firma z siedzibą w Bytomiu zajmująca się zakładaniem oraz regeneracją muraw piłkarskich i pól golfowych.

GLC

www.glc.pl

Czynimy Biznes Łatwiejszym. 
Księgowość / Doradztwo podatkowe / Prawo dla biznesu / HR / Audyt / IT

Globiana Medical Center

Osoba do kontaktu: Rafał Chrzanowski, 534 551 330, rafal.chrzanowski@globiana.pl

Globiana Medical Center to nowoczesna placówka medyczna, która zapewnia Pacjentom kompleksową opiekę zdrowotną: szeroki dostęp do lekarzy w ponad 30 poradniach specjalistycznych, Pakiety medyczne dla Firm oraz badania medycyny pracy, Centrum Diagnostyki Obrazowej na czele z nowoczesnym rezonansem magnetycznym, Oddział Chirurgii Jednego Dnia i Salon Optyczny.

www.globiana.pl

Grupa ASES Rachunkowość, Finanse, Zarządzanie Sp. z o.o.
ul. Michała Gierlotki 8, 40-688 Katowice

Prowadzimy Biuro Rachunkowe. Obsługujemy firmy, organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej, spółki samorządowe i e-commerce. Usługi prowadzimy poprzez wygodny system on-line, bez konieczności kontaktu osobistego.

 Izba Administracji Skarbowej w Katowicach

ul. Damrota 25, 40-022 Katowice 

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) dba o realizację dochodów z tytułu podatków, należności celnych, opłat i niepodatkowych należności budżetowych, a jednocześnie zapewnia obsługę i wsparcie podatników w prawidłowym wykonywaniu obowiązków podatkowych i celnych.

Maxwell Leadership Poland

Platforma rozwoju przywództwa, coachingu, przemówień publicznych i pozostałe szkolenia Johna Maxwella przeniosą Twoje przywództwo i życie na wyższy poziom. Dołącz do Maxwell Leadership Poland i rozwijaj się jako lider i przedsiębiorca.

Miasto Katowice
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Fundacja Śląskie Anioły

Osoba do kontaktu: Beata Twardowska

Fundacja Śląskie Anioły prowadzi działalność charytatywna, jest Organizacją Pożytku Publicznego, swoją pomoc kieruje do dzieci oraz kobiet które są pokrzywdzone przez los, potrzebują pomocy oraz wsparcia. 

Mokate Sp. z o.o.

Osoby do kontaktu:

Dorota Chrapun
Rafał Sitarz

Mokate to polska firma rodzinna specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kaw, produktów kawowych, instantów, zabielaczy, herbat oraz ciastek i słodyczy.

Grupa Liberta Sp. z o.o. Sp. k. WATERPOINT System

 ul. Gazownicza 5, 43-300 Bielsko-Biała

System WATERPOINT to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie dostarczania wody pitnej do przedsiębiorstw, biur, szpitali, instytucji publicznych, gastronomii i hoteli, szkół i uczelni a także do gospodarstw domowych. System wykorzystuje bezbutlowe dystrybutory wody udostępniające wodę gorącą, zimną, pokojową, czy też gazowaną. Opiera się na podłączeniu dystrybutora do istniejącej sieci wodociągowej i filtracji wody bezpośrednio przed jej spożyciem.

Park Śląski S.A.

Park Śląski to unikatowa „oaza zieleni” zlokalizowana w Chorzowie, pośrodku kilkumilionowej aglomeracji górnośląskie w najbardziej uprzemysłowionym regionie kraju. Od 70 lat służy lokalnej społeczności, turystom, uczestnikom imprez masowych, a także zwolennikom wzmacniania zdrowia i sportowej kondycji na łonie przyrody.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) 
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) 
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR)

Osoba do kontaktu
Karolina Okręglak-Hoty, PARP
tel. 504 308 257

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) odpowiada m.in. za zarządzanie systemem wdrażania Funduszy Europejskich oraz rozwój regionalny. Nadzoruje w tym zakresie także Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR), które wspierają polskich przedsiębiorców i jednostki naukowe w rozwoju, wzroście kompetencji i zasobów ludzkich, a także w zakresie wykorzystywania nowych technologii i innowacji w ich działalności.

Realizacja Wsparcia Biznesowego sp. z o.o.
ul. Poniatowiskiego 2 , 41-706 Ruda Śląska

Prowadzimy działalność usługową polegającą na wdrażaniu, tego co konieczne, naprawianiu, tego co zepsute i rozwijaniu tego co przyszłościowe. 

 Miasto Rybnik

ul. Bolesława Chrobrego 2, 44-200 Rybnik
Wydział Strategii i Obsługi Inwestora
tel. (+48) 501 110 265, (+48) 32 43 92 257
inwestor@um.rybnik.pl

Rybnik ze względu na lokalizację i jako stolica subregionu zachodniego województwa śląskiego (z ponad 600 tys. mieszkańców), posiada bardzo duży kapitał ludzki i stwarza korzystne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości. To również świetne miejsce dla rozwoju MŚP. Sektor ten pełni bardzo ważną rolę w procesie budowania nowoczesnej gospodarki. Istotne znaczenie dla funkcjonowania miasta ma rozwijająca się branża nowoczesnych technologii i firm IT.

SIXT Polska

ul. Arabska 9, 03-977 Warszawa

SIXT to lider światowego rynku rent a car, posiadający ponad 2 000 oddziałów w 105 krajach. Firma w Polsce działa od 20 lat. Sixt Polska dostarcza klientom kompleksową usługę wynajmu samochodów na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego, samochodów na abonament, a także limousine service, czyli auta z kierowcą. W portfolio SIXT znajduje się szeroki wybór samochodów znanych marek od klasy ekonomicznej po premium.

Miasto Sosnowiec
Urząd Miejski w Sosnowcu
41-200 Sosnowiec, Al. Zwycięstwa 20
Tel. 32 296 06 00, fax 32 296 06 05
Strona WWW Miasta Sosnowca: WWW.UM.SOSNOWIEC.PL
e-mail: um@um. Sosnowiec.pl
Administracja Samorządowa

Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej

ul. Kopernika 14, 40-064 Katowice

 

Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej od 2002 r. inicjuje i aktywnie uczestniczy w działaniach, których celem jest doskonalenie funkcjonowania społeczeństwa w różnych aspektach i obszarach. Jednym z nich jest ekonomia społeczna, którą rozumiemy jako działalność na styku biznesu i sfery społecznej. Ideę tę wdrażamy w życie funkcjonując jako akredytowany Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Symfonia Sp. z o.o. / ZoriusPro

Symfonia to polska firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla sektora księgowości i finansów. Od lat dostarcza narzędzia umożliwiające prowadzenie księgowości, zarządzanie finansami czy płacami. Jej produkty, takie jak Symfonia Finanse i Księgowość, cieszą się uznaniem wśród wielu przedsiębiorstw w Polsce. Innowacyjne rozwiązania Symfonii wspierają firmy w codziennej pracy, zapewniając precyzyjne i efektywne zarządzanie finansami.

Urząd Miejski w Zabrzu
ul. Powstańców Śląskich 5-7,
41-800 Zabrze

Konsekwentnie zmierzamy w stronę drugiego człowieka, tworząc profesjonalny wizerunek urzędu, jako organizacji merytorycznej, otwartej i uczącej się, wyznaczającej nowe kierunki w zakresie obsługi klienta, oparte na wzajemnym zrozumieniu i szacunku w granicach określonych przepisami prawa.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie
41-500 Chorzów, ul. gen. H. Dąbrowskiego 45

ZUS to istniejąca od niemal 90 lat instytucja publiczna, która jest jedną z najważniejszych w Polsce ze względu na zakres działalności i społeczne znaczenie realizowanych zadań. Główne zadania Zakładu to z jednej strony wypłacanie należnych świadczeń osobom ubezpieczonym, z drugiej – pobieranie składek stanowiących główne źródło finansowania świadczeń. Ponadto realizujemy szereg innych usług społecznych na rzecz obywateli.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A

Safe VR

Safe VR to wiodąca na Śląsku firma zajmująca się wirtualną rzeczywistością.
W naszej ofercie posiadam szkolenia z zakresu:
Pierwsza pomoc - BLS i AED
Pierwsza pomoc - poparzenia i gaszenie pożarów
Ochrona przeciwpożarowa 
BHP
Ergonomia w biurze
Szkolenia z wózków widłowych.

www.safevr.pl

Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego

Najszybsi Bracia w Polsce

Jarek / Marcin Szeja z projektem Katowice Motorem Bezpieczeńśtwa

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Jesteśmy pierwszym punktem kontaktu dla eksporterów i inwestorów, działającym na kilkudziesięciu rynkach świata. Doradzamy bezpłatnie na rzecz rozwoju i promocji polskiej przedsiębiorczości. Należymy do Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR).

Naszą misją jest zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju oraz zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw. Działamy zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH).

 

Cegelec Sp. z o.o. / ACTEMIUM POLSKA

Nowoczesne Rozwiązania dla Współczesnego Przemysłu

Chespa Group Sp. z o.o.

ul. Opolska 10A, 47-316 Chorula
+48 775561700

Najwyższa jakość oferowana klientom jest sposobem realizacji naszej strategii rozwoju.

Przez 30 lat mała lokalna firma przekształciła się w dużą Grupę o międzynarodowym zasięgu, obecną poprzez oddziały i przedstawicielstwa w większości krajów Europy i świata.

Zakres oferowanych przez firmę Chespa towarów i usług obejmuje farby graficzne, klisze fotopolimerowe, wykrojniki płaskie i rotacyjne oraz przygotowanie graficzne i obróbkę repro.

Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej

tel. (32) 295 68 54
Osoba do kontaktu: Aleksandra Szczęsna
Administracja Publiczna

DFME Damel S.A.

Al. Piłsudskiego 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza

DFME Damel S.A. jest jednym z wiodących producentów silników elektrycznych do maszyn górniczych. Zajmuje się również naprawami i remontami silników elektrycznych.

Agencja Optymalizacji Zatrudnienia
ul. Śląska 28 lok. 2.1., 42-200 Częstochowa
Osoba do kontaktu: Łukasz Bednarek, tel. 533 365 330

Agencja Optymalizacji Zatrudnienia wspiera zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy, jednocześnie ułatwiając integrację z przyszłym pracodawcą. Swoimi działaniami pomaga w optymalizacji kosztów zatrudnienia poprzez aktywizowanie osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy. Poszukuje pracodawców gotowych na współpracę z osobami z orzeczonym stopniem niepełnosprawności szerząc świadomość o korzyściach jakie niesie ze sobą zatrudnianie tych osób.

Asistwork Sp. z o.o.
Osoba do kontaktu: Aleksandra Cygankiewicz, tel. 607 423 998
ul. Chorzowska 6, 40-101 Katowice

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.
Naszym celem jest wsparcie Państwa biznesu w kompletowaniu odpowiednio wykwalifikowanej kadry.

Avio Aero 

Osoba do kontaktu: katarzyna.bialkowska@avioaero.it

Avio Aero projektuje, produkuje i konserwuje komponenty i systemy dla lotnictwa cywilnego i wojskowego. Firma specjalizuje się w charakterystycznych technologiach produkcji i usług mechanicznych przekładni i turbin do silników lotniczych, zarówno do zastosowań w stałych skrzydłach, jak i wiropłatach.

BIG JOBS Sp. z o.o.
Osoba do kontaktu: Yevhenii Grui (koordynator1@bigjobs.pl)

Tworzyć doskonałe połączenia między ludźmi a przedsiębiorstwami!

BRAMSTER GROUP Sp. z o.o.
42-620 Nakło Śląskie, ul. Lasowicka 125

Firma BRAMSTER GROUP Sp. z o.o. jest Spółką Dystrybucyjną firmy BRAMSTER Sp. Komandytowej, która jest średniej wielkości rodzinnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, zatrudniającym ok. 80 osób, które od ponad 25 lat produkuje bramy, furtki, ogrodzenia systemowe, ekrany dźwiękochłonne. 

Dąbrowskie Wodociągi Sp. zo.o.
Osoby do kontaktu: 
Magdalena Glonek (32) 639 51 81
Marta Pytel (32) 639 51 24

Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. świadczą profesjonalne usługi w zakresie gospodarki wodno-ściekowej na obszarze 189 km² w Dąbrowie Górniczej. Każdego dnia troszczymy się, aby woda dostarczana była w sposób nieprzerwany, a jej jakość i walory smakowe spełniały oczekiwania około 114 tys. mieszkańców gminy.

Domino Polska Sp. z o.o.
ul. Warszawska 10, 40-006 Katowice
e-mail: katowice@dominopolska.pl

PRACA, PASJA i LUDZIE te słowa najlepiej oddają nasze wartości.

GRUPA DOMINOPACK
ul. Wyszyńskiego 85, 41-940 Piekary Śląskie


GRUPA DOMINOPACK – czołowy producent folii stretch i tulei kartonowych w Polsce.

ELHAND TRANSFORMATORY SP. Z O.O.

kadry@elhand.pl
Osoba do kontaktu: Katarzyna Grabińska 
Tel. 34 3473 101

Jesteśmy polskim producentem transformatorów, dławików i filtrów. 

Od ponad 40 lat tworzymy rozwiązania dla światowego przemysłu Kolejowego, Morskiego, Ropy i Gazu, Górnictwa, Napędów AC i Energetyki.  
Szanujemy ludzi, pieniądze i czas, dlatego reagujemy szybko, jesteśmy elastyczni i wiążemy się na długo. Budujemy uczciwe relacje, dbając o satysfakcję obu stron. Słuchamy, dyskutujemy o możliwościach i dzielimy się wiedzą. Tworzymy nowoczesne rozwiązania. Wspieramy przemysł na całym świecie.

FAMUR Grenevia S.A.
ul. Armii Krajowej 51, 40-698 Katowice
T. +48 32 359 63 00
famur@famur.com

Marka FAMUR to ponad sto lat doświadczenia i zaawansowana myśl inżynierska, które wpływają na zwiększenie efektywności i bezpieczeństwa pracy odbiorców naszych rozwiązań.

Dostarczamy technologie i produkty dla sektora wydobywczego oraz energetyki wiatrowej.

Jesteśmy częścią grupy Grenevia, która wspiera perspektywiczne projekty zmieniające przemysł i pomagające budować niskoemisyjną gospodarkę. Grenevia daje inwestorom giełdowym unikalną na rynku ekspozycję na wzrostowe spółki z zielonego megatrendu. 

Fundacja Mocni Razem

Stowarzyszenie Mocni Razem powstało w 2012 roku. Realizuje  projekty oraz prowadzi działania dla seniorów w tym międzypokoleniowe. Ma doświadczenie w angażowaniu i motywowaniu młodzieży oraz dorosłych w działania prospołeczne, które zmieniają lokalną rzeczywistość.

Stowarzyszenie zajmuje się edukacją i wzmacnianiem w ludziach potencjału. 

Aktualnie Stowarzyszenie Mocni Razem wspólnie z Fundacją Quatronum prowadzi innowacyjne warsztaty edukacyjne Poczuj, żeby zrozumieć" dla uczniów 7/8 klas szkół podstawowych i szkół średnich oraz dla  pracowników instytucji i firm z wykorzystaniem symulatora odczuć starczych. Na stoisku Stowarzyszenia Mocni Razem  można się zapoznać z ofertą  "Poczuj, żeby zrozumieć".

Fundacja Wspierania Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych

Karolina Segiet
Tel. 609 522 055
karolina.segiet@fwzon.pl

Zajmujemy się aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych, szkoleniami dla firm zewnętrznych o tematyce zwiększenia świadomości Pracodawców na temat możliwości zatrudniania osób z niepełnosprawnością (dofinansowania do wynagrodzeń, dostosowania stanowisk pracy).

HR SIGMA

www.hrsigma.pl

Zajmujemy się aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych, szkoleniami dla firm zewnętrznych o tematyce zwiększenia świadomości Pracodawców na temat możliwości zatrudniania osób z niepełnosprawnością (dofinansowania do wynagrodzeń, dostosowania stanowisk pracy).

Interkadra Sp. z .o.o.
Ul. Mickiewicza 28, 40-092 Katowice, tel. 32 441 77 29

Interkadra Sp. z o.o. to licencjonowana agencja pracy tymczasowej z 17-letnim stażem na rynku.

KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o.
Tel. 726 001 772
e-mail: marta.kowol@kirchhoff-automotive.com

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji.

Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Regionalny przewoźnik kolejowy. Świadczymy swoje usługi w oparciu o misję „satysfakcja klienta”. Dobro naszych klientów i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

Krok do pracy

 

Madej Wróbel Sp. z o.o.

41-700 Ruda Śląska, ul. Magazynowa 45

Jesteśmy masorzami ze Ślonska. Nasz zakład mieści się w Rudzie Śląskiej. To tutaj, w samym sercu Górnego Śląska, powstają wysokiej jakości wyndliny od Madej Wróbel. Od lat robimy to, na czym znamy się najlepiej – z miłości do dobrego jedzenia na bazie własnych receptur.

Manpower 

ul. Sobieskiego 2
40-080 Katowice
t. + 48 32 793 72 03
katowice.sobieskiego@manpower.pl

ManpowerGroup to światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy.

Od 1948 roku wspieramy pracodawców, kandydatów w odnalezieniu się oraz zdobywaniu sukcesów na zmieniającym się dynamicznie rynku pracy.

Rozwiązania ManpowerGroup oferowane w ramach trzech wyspecjalizowanych marek: Manpower, Experis oraz Talent Solutions, łącza wiedzę o trendach rynku pracy z globalnym doświadczeniem oraz zrozumieniem lokalnych i branżowych uwarunkowań.

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Lokalowej w Świętochłowicach Sp. z o.o.

ul. Tunelowa 2
41-600 Świętochłowice
Tel. +48 32 245 40 21, 32 346 08 61
e-mail: kontakt@mpgl.pl

www.mpgl.pl 

MPGL jako Lider Innowacyjnego Zarządzania Nieruchomościami świadczy usługi w zakresie gospodarowania lokalami mieszkalnymi i użytkowymi.

 

Oriflame

Alicja Pikul
tel. 693 401 228

 Oriflame – międzynarodowa firma kosmetyczna. Oriflame zapewnia pełen wachlarz darmowych narzędzi i szkoleń, które nauczą Cię budowania biznesu.

PACCOR POLSKA Sp. z o.o.
Osoba do kontaktu: Monika Widera, tel. 695 021 625

 W PACCOR, który jest obecnie częścią Grupy Faerch, jesteśmy innowatorami i dostawcami rozwiązań z dużym doświadczeniem w opracowywaniu i dostarczaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym poprzez nieszablonowe myślenie, dzięki któremu dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Śląski

Plac Grunwaldzki 8-10/8
40-127 Katowice

Sekretariat tel. 32 49-32-100; e-mail: katowice@pfron.org.pl

Realizacja zadań ustawowych oraz programów wspierających rehabilitację społeczną i zawodową osób z niepełnosprawnościami. 

Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.

PIEKARNIA CIASTKARNIA KŁOS to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia Ciastkarnia KŁOS jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie klientów. 

Powiatowe Urzędy Pracy Województwa Śląskiego

PZU

Randstad Polska

Infolinia Randstad +48717488888

Jesteśmy liderami na polskim i światowym rynku pracy. Nasze biura znajdują się w 125 miastach w całej Polsce. Nasi pracownicy mówią zarówno po ukraińsku, jak i po rosyjsku. Wspieramy i pomagamy naszym kandydatom nie tylko na etapie zatrudnienia, ale także po rozpoczęciu u nas pracy!

„Pegas” Engineering Sp. z o.o.

41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Budowlanych 6a

Firma zajmuje się produkcją części zamiennych dla większości gałęzi przemysłu, a w szczególności branży spożywczej i motoryzacyjnej. Specjalizuje się w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń linii rozlewniczych i motoryzacyjnych.

Reko Prime Sp. z o.o.
42-300 Myszków, ul. Jana Pawła II 104
+48 34 333 74 44

www.reko-odpady.pl 

Nasza firma zajmuje się odbiorem odpadów przemysłowych, komunalnych oraz handlem surowcami wtórnymi, zajmujemy się również produkcją regranulatu LDPE z folii.

Seifert Logistics Group

kontakt: kariera@seifert-logistics.com

www.seifert-logistics.com

Jesteśmy Seifert Polska. Stanowimy część Grupy logistycznej Seifert Logistics Group. Nasza historia jest wzorcowym przykładem rozwoju. Z lokalnego lidera rynku transportowego urośliśmy do poziomu operatora logistycznego działającego na arenie międzynarodowej.

Odpowiadamy za obsługę logistyczną firm z branży chemicznej, dób konsumpcyjnych, branży papierniczej, materiałów budowlanych czy branży farmaceutycznej.

Natomiast od lat naszym motorem napędowym jest wyspecjalizowany sektor logistyki kontraktowej dla branży AUTOMOTIVE, a tym również na rynku polskim.

SILBO

info@silbo.pl
+48 324229610

Silbo to nowoczesny producent opakowań giętkich ze specjalizacją w opakowaniach przyjaznych środowisku: kompostowalnych, organicznych oraz do uproszczonego recyklingu. Dysponuje własną drukarnią pracującą na farbach wodnych, nowoczesnym parkiem maszyn i własnymi patentami.

Firma z własnym know-how i międzynarodową siecią dystrybucji.

 

Smart Solutions HR

+48 605 577 157
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kolanowska

Smart Solutions HR to firma z 14-letnim doświadczeniem, która oferuje szeroki zakres usług HR dla firm z różnych branż. Nasza oferta obejmuje rekrutację, szkolenia, doradztwo HR, leasing i outsourcing personelu. Smart Solutions posiada 9 międzynarodowych biur, m.in. w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Kazachstanie, na Ukrainie, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Azerbejdżanie.

W Polsce firma działa od kwietnia 2022 roku.

 

TRAMWAJE ŚLĄSKIE S.A.

Osoba do kontaktu: Katarzyna Weiss, tel. 32 246 60 61 wew. 470

Spółka zajmuje się wykonywaniem przewozów tramwajowych na terenie miast i gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz utrzymaniem infrastruktury tramwajowej.

 

Weindich Sp. z o.o.
Osoba do kontaktu: Justyna Musiał-Kądziela
j.musial-kadziela@weindich.pl

Weindich jest jedną z cenionych i zaufanych firm rodzinnych w Polsce oraz partnerem biznesowym na rynku międzynarodowym. Od ponad 30 lat wyposaża w specjalistyczny sprzęt największe zakłady mięsne i przetwórnie, a także branżę gastronomiczną. Łączy doświadczenie i wiedzę ekspertów z całego świata, projektując kompletne linie technologiczne, które są implementowane na rynkach polskim i zagranicznym. Celem spółki jest wspieranie rozwoju przemysłu i dostarczanie rozwiązań wszystkim klientom, łącząc w ten sposób branże spożywczą – mięsną – sektor HoReCa.

 

 

Akademia WSB

ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza, tel. 32/295 93 00
e-mail: info@wsb.edu.pl; rektorat@wsb.edu.pl

Akademia WSB jest akademicką uczelnią wyższą, która posiada 7 uprawnień do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz stopnia doktora.

Kształci w 7 lokalizacjach (w siedzibie w Dąbrowie Górniczej oraz w Wydziałach Zamiejscowych w Cieszynie, Żywcu, Olkuszu, Krakowie, Gliwicach i Tychach) na kierunkach studiów I-go i II-go stopnia, jednolitych studiach magisterskich, realizuje studia Executive MBA, jest liderem w kształceniu podyplomowym.

 

 

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

40-048 Katowice, ul. Kościuszki 30
telefony:
Centrala: +48 32 757 33 60, +48 32 757 33 01
e-mail: wup@wup-katowice.pl
Kontakt: Arkadiusz Kaczor: 500 412 386

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach jest samorządową jednostką organizacyjną samorządu Województwa Śląskiego. Pełni rolę instytucji pośredniczącej we wdrażaniu środków z Unii Europejskiej. Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach jest ważnym partnerem lokalnego i regionalnego rynku pracy. Bardzo mocno angażuje się we współpracę międzynarodową, związaną nie tylko z mobilnością transgraniczną w regionach przygranicznych, ale również aktywnie uczestniczy wspólnie z zagranicznymi partnerami w  europejskich projektach wspierających rynek pracy.

 

 

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Valentyna Deinega +48 519 831 759
Vitalii Vaskovskyi + 48 504 048 419

Z nami znajdziesz miejsce pracy, nieważne czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z wieloletnim doświadczeniem, które szukają nowej drogi zawodowej. Posiadamy status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292), oferujemy współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie, z perspektywą zyskania stałego zatrudnienia. Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności.

Ekopol Systems Sp. z o.o.

Wlodzimierz Gavrylets 
kom. 600 570 577

Sprzedaż, serwis, montaż PC, OZE (fotowoltaika), klimatyzacje, systemy hydrauliczne (wod-kan), oświetlenie drogowe.

PPHU BIELBET Paszko Grzegorz

Osoba do kontaktu: Marzena Przystał

Produkcja i sprzedaż odwodnienii liniowych z betonu, polimerobetonu i tworzyw sztucznych.

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice, ul. Spacerowa 4

Produkcja okien i drzwi to nasza specjalność. 25 lat doświadczenia, ponad 12 tys. pracowników oraz 38 rynków eksportowych to liczby, z których jesteśmy bardzo dumni.

Cosinus Katowice – Szkoły Policealne i Licea dla dorosłych

Osoba do kontaktu: Monika Romanowicz kom. 515 149 042

Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych – szkoła policealna i liceum dla dorosłych.

Avon

Osoba do kontaktu: 
Agnieszka Sosna
tel. 691 657 763

Avon – firma prowadząca sprzedaż kosmetyków, jednocześnie dająca możliwość rozwoju kobietom – i nie tylko, bo coraz więcej mężczyzn zasila struktury Avonu.

SMART-HR
40-081 Katowice
ul. Dąbrówki 16

 

www.smart-hr.pl

Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną działającą w branżach:
Inżynieria
Sprzedaż i Obsługa Klientów
IT
Finanse/Księgowość
Kadry/HR
Logistyka
Produkcja
Marketing

Auchan
International Rescue Committee

The International Rescue Committee (IRC) to międzynarodowa organizacja pomocy humanitarnej. Wspiera osoby, które cierpią w wyniku kryzysów humanitarnych – w tym konsekwencji, jakie niesie ze sobą zmiana klimatu. Organizacja pomaga osobom dotkniętym wojną, katastrofami naturalnymi oraz uchodźcom: przeżyć, stanąć na nogi oraz odbudować swoje życie. IRC wspiera osoby dotknięte wojną w Ukrainie na miejscu, a także uchodźców i uchodźczynie z Ukrainy w Polsce, Mołdawii, Rumunii, na Węgrzech, w Słowacji, Czechach, Bułgarii, a także prowadzi aktywności przeznaczone dla osób z Ukrainy w Niemczech, Włoszech, Grecji i Wielkiej Brytanii.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie

ZUS to istniejąca od niemal 90 lat instytucja publiczna, która jest jedną z najważniejszych w Polsce ze względu na zakres działalności i społeczne znaczenie realizowanych zadań. Główne zadania Zakładu to z jednej strony wypłacanie należnych świadczeń osobom ubezpieczonym, z drugiej – pobieranie składek stanowiących główne źródło finansowania świadczeń. Ponadto realizujemy szereg innych usług społecznych na rzecz obywateli.

SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o.

ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa
z oddziałem ul. Francuska 8, 40-028 Katowice

SGP Sorting Group Poland od 2006 roku wspiera przedsiębiorstwa w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych przez nie wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania i naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych. Naszymi Partnerami są kluczowe Firmy z wielu sektorów gospodarki, w tym branży automotive.