REJESTRACJA KONTA UCZESTNIKA

Proces rejestracji konta w systemie przebiega w 2 krokach:

1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
2. Weryfikacja adresu e-mail podanego podczas rejestracji

Jesteś w punkcie 1. Wypełnij poniższy formularz i potwierdź przyciskiem [ZAREJESTRUJ]. Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu na link aktywacyjny Twoje konto zostanie aktywowane.

Jeśli masz już konto, zaloguj się TUTAJ.

Rejestracja na Europejski Kongres MŚP nie wiąże się z odpłatnością. Potrzebujemy jednak kilku informacji o Tobie, w celu weryfikacji Twojej tożsamości i bezpiecznego dostępu do obiektu, w którym odbywać się będzie Kongres, a także, aby umożliwić komunikowanie się z Tobą przez organizatora lub jego partnerów.

Formularz rejestracyjny

* Województwo

Województwo *
select
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym w celu organizacji i przeprowadzenia Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Back to Business organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Mam świadomość dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Jednocześnie mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, wskutek czego Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach nie będzie mogła przetwarzać moich danych osobowych.
* Zapoznałam/em się i akceptuję warunki rejestracji i uczestnictwa w Kongresie określone w Regulaminie Europejskiego Kongresu MŚP