REJESTRACJA KONTA UCZESTNIKA
Proces rejestracji konta w systemie przebiega w 2 krokach:

 1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
 2. Weryfikacja adresu e-mail podanego podczas rejestracji

 


Jesteś w punkcie 1. Wypełnij poniższy formularz i potwierdź przyciskiem [ZAREJESTRUJ]. Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu na link aktywacyjny Twoje konto zostanie aktywowane. 

Na 9. edycję Kongresu należy założyć nowe konto. Konta założone przed majem 2019 nie są aktywne.
Jeśli masz już konto na tę edycję kongresu, zaloguj się TUTAJ.

 
* Typ organizacji
 • Przedsiębiorstwo / Działalność gospodarcza
 • Administracja publiczna / Instytucja samorządowa
 • Instytucja naukowa / Uczelnia wyższa
 • Inne
* Pełniona funkcja
 • Właściciel / Prezes
 • Członek Zarządu lub Rady Nadzorczej
 • Członek kadry kierowniczej
 • Pracownik operacyjny
 • Nie dotyczy
* Wielkość firmy / Organizacji
 • mikro
 • mała
 • średnia
 • duża
 • nie dotyczy
* Rodzaj działalności
select
select
select
Social Media
* Skąd dowiedziałeś się o Kongresie?
select
* Dane logowania
* Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Regulaminem i akceptuję jego warunki.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym dla celów komunikacyjnych, dydaktycznych oraz statystycznych związanych z rejestracją uczestnictwa w 8. Europejskim Kongresie Małych Średnich Przedsiębiorstw organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, przy czym rozumiem, iż zgoda ta może zostać w każdym czasie odwołana, co skutkować będzie usunięciem moich danych.
Wyrażam dobrowolną zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach przy ul. Opolskiej 15, zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego z dnia 16 lipca 2004r., przy czym rozumiem, iż zgoda ta może zostać w każdym czasie odwołana, co skutkować będzie usunięciem moich danych.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przekazanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, ul. Opolska 15 partnerom biznesowym do celów marketingu bezpośredniego po zakończeniu Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Rejestracja FAQ

* Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie rejestracyjnym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

* Chcę zarejestrować więcej niż jedną osobę z danej firmy
Należy założyć nowe konto (z odrębnym adresem e-mail danej osoby). W przypadku wprowadzania danych i rejestracji osób trzecich, osoba wprowadzająca dane oświadcza, iż uzyskała odpowiednie upoważnienia do rejestracji, założenia konta i może udzielać odpowiednich zgód na przetwarzanie danych w imieniu osoby rejestrowanej, a także odpowiada za wszelkie skutki wprowadzania danych niezgodnie z takim upoważnieniem. Na podany adres e-mail będą wysyłane informacje dotyczące rejestracji. Adres e-mail jest również niezbędny do ponownego zalogowania się na swoje konto.

* Inny problem z rejestracją
Skontaktuj się proszę z nami na kongres@rig.katowice.pl