REJESTRACJA KONTA UCZESTNIKA
Proces rejestracji konta w systemie przebiega w 2 krokach:

 1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
 2. Weryfikacja adresu e-mail podanego podczas rejestracji

 

 


Jesteś w punkcie 1. Wypełnij poniższy formularz i potwierdź przyciskiem [ZAREJESTRUJ]. Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu na link aktywacyjny Twoje konto zostanie aktywowane. 

Jeśli masz już konto, zaloguj się TUTAJ.

select
 
* Typ organizacji
 • Przedsiębiorstwo / Działalność gospodarcza
 • Administracja publiczna / Instytucja samorządowa
 • Instytucja naukowa / Uczelnia wyższa
 • Inne
* Pełniona funkcja
 • Właściciel / Prezes
 • Członek Zarządu lub Rady Nadzorczej
 • Członek kadry kierowniczej
 • Pracownik operacyjny
 • Nie dotyczy
* Wielkość firmy / Organizacji
 • mikro
 • mała
 • średnia
 • duża
 • nie dotyczy
* Rodzaj działalności
select
select
select
Social Media
* Skąd dowiedziałeś się o Kongresie?
select
* Dane logowania
* Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Regulaminem i akceptuję jego warunki.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym dla celów komunikacyjnych, dydaktycznych oraz statystycznych związanych z rejestracją uczestnictwa w 9. Europejskim Kongresie Małych Średnich Przedsiębiorstw organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.
* Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach drogą elektroniczną na wyżej podany adres poczty elektronicznej informacji handlowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.), a także na przekazywanie informacji handlowych innymi sposobami, w szczególności drogą telefoniczną, listową czy faksem, zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego (t.j. Dz.U. 2016 r. poz. 1489). Jestem świadomy że wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne w celu dokonania rejestracji. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na używanie danych podanych w formularzu do celów marketingu bezpośredniego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach z siedzibą przy ul. Opolskiej 15. Podane dane będą przetwarzane zgodnie Art. 6 pkt 1 a z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przekazanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, ul. Opolska 15 partnerom biznesowym do celów marketingu bezpośredniego po zakończeniu Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Rejestracja FAQ

* Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowałeś się w systemie i posiadasz w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

* Nie dotarł mail z linkiem aktywacyjnym lub voucherem
W pierwszej kolejności sprawdź folder „spam”, „oferty” i inne zakładki w skrzynce pocztowej. Jeśli maila z linkiem aktywacyjnym nie ma w żadnym folderze napisz do nas na kongres@rig.katowice.pl. Jeśli nie otrzymałeś maila z voucherem sprawdź swoje konto w systemie w zakładce moje wejściówki.

* Inny problem z rejestracją
Skontaktuj się z nami pod adresem kongres@rig.katowice.pl