Automotive

wtorek, 11 maja 2021

Jedno z wydarzeń #EKMSP chcemy poświęcić branży automotive. Branża ta – jak wiele innych – w okresie ostatnich kilkunastu miesięcy musiała zmierzyć się z licznymi utrudnieniami związanymi z epidemią Covid-19, która na wiele sposobów dotknęła przemysł motoryzacyjny. Część koncernów podczas pierwszej fali zachorowań musiała wstrzymać lub ograniczyć produkcję – co pokazało względną kruchość ogólnoświatowych łańcuchów dostaw. 

Odwołane zostały motoryzacyjne wydarzenia targowe, a wiele innych przyjęło formę telekonferencji. Zdalnie przeprowadzane są liczne szkolenia firmowe, dni otwarte czy konkursy, które wcześniej odbywały się w tradycyjny sposób. 

Z powodu pandemii wiele firm musiało zwiększyć stopień cyfryzacji swojej działalności. Powstały np. nowe, bardziej zaawansowane platformy do sprzedaży online – co może przynieść korzyści w przyszłości. Równocześnie zmieniają się stale zachowania klientów. 

Samochody są nieodłącznym elementem naszego życia – jednak coraz częściej zakup nowego pojazdu jest poprzedzony analizą nie tylko ekonomiczną i funkcjonalną, ale nabywcy zwracają także uwagę na koszty środowiskowe użytkowania konkretnego modelu pojazdu. 

Cały szeroki wachlarz zagadnień związanych z sektorem automotive będziemy chcieli poruszyć podczas czwartego wydarzenia Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Back To Business. 

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej. 

 

Rejestracja na wydarzenia ruszy niebawem.