AKTUALNOŚCI

Targi Biznes Expo

czwartek, 28 marca 2019

Jedno z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych w zakresie usług i produktów dla biznesu – Targi Biznes Expo – po raz kolejny odbędzie się w ramach 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Tysiące gości, ponad setka wystawców i wymiana kontaktów. Nie inaczej będzie podczas tej edycji.

Od lat Targom przyświeca idea budowy platformy skutecznego biznesu, umożliwiającej przedsiębiorcom promocję działalności jak również nawiązanie współpracy między różnymi branżami biznesu i podniesienie jakości wykonywanych usług oraz produktów. To kreatywne spotkanie z przedsiębiorczością, pozwalające na wkroczenie na nowe ścieżki rozwoju, w tym również międzynarodowe.

  • W minionej edycji Targów wzięło udział 115 wystawców!
  • Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertami firm krajowych i zagranicznych. 
 

Była to możliwość do nawiązania bezpośrednich kontaktów, podczas spotkań networkingowych oraz międzynarodowych spotkań B2B, skierowanych do przedsiębiorców planujących działalność poza granicami kraju.
Targi Biznes Expo to:

 

  • Stoiska wystawiennicze
  • Strefa prezentacji
  • Strefa eksperta
  • Strefa networkingu

 

Dlaczego warto wziąć udział w jedynych takich Targach sektora MŚP w Polsce?

Jest to okazja do uczestnictwa w wielu wydarzeniach i inspirujących spotkaniach, transferu wiedzy oraz poszerzenia horyzontów. Swoim doświadczeniem dzielą się najważniejsi politycy, przedstawiciele samorządów, przedsiębiorcy oraz eksperci z różnych dziedzin m.in. prawa, finansów, szkoleń, marketingu. Przedsiębiorcy lubią trzymać rękę na pulsie, a Targi Biznes Expo wyznaczają rytm biznesu. 
To tutaj pozyskasz nowych partnerów biznesowych, wypromujesz swoje usługi i produkty oraz staniesz się częścią ważnego wydarzenia biznesowego!

To miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z innowacyjnością, start-upy prezentują się obok firm z wieloletnią tradycją, a małe biznesy przyciągają uwagę największych graczy na rynku. 

Weź udział w najważniejszych targach biznesowych, a zyskasz możliwość rozwinięcia skrzydeł!

Skontaktuj się w sprawie stoiska na Targach Biznes Expo:

PTG S.A. – Współorganizator Targów
Daria Kusztelak
Tel. + 48 537 820 720
biznesexpo@ptg.info.pl