PRESS ROOM


Tutaj znajdziesz najnowsze materiały przygotowane przez nasze Biuro Prasowe:

 

INFORMACJA PRASOWA:  POBIERZ

     

     LOGO EKMSP:

 

 

 
BIAŁE PL - POBIERZ

BIAŁE ENG - POBIERZ

KOLOR PL - POBIERZ

KOLOR ENG - POBIERZ

 

LOGO RIG:

BIAŁE PL - POBIERZ
BIAŁE ENG - POBIERZ

CZARNE PL - POBIERZ
CZARNE ENG - POBIERZ

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wyrażam zgodę:

Zaznacz wszystkie zgody
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres e-mail informacji handlowych
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym dla celów komunikacyjnych, dydaktycznych oraz statystycznych związanych z rejestracją uczestnictwa w Europejskim Kongresie Małych Średnich Przedsiębiorstw B2B organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.
Wyrażam dobrowolną zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach przy ul. Opolskiej 15, zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego z dnia 16 lipca 2004r., przy czym rozumiem, iż zgoda ta może zostać w każdym czasie odwołana, co skutkować będzie usunięciem moich danych.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przekazanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, ul. Opolska 15 partnerom biznesowym do celów marketingu bezpośredniego po zakończeniu Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
* Zapoznałam/em się i akceptuję warunki rejestracji i uczestnictwa w Kongresie określone w Regulaminie Europejskiego Kongresu MŚP – Regulaminem Europejskiego Kongresu MŚP