MEDIA

AKREDYTACJA

Serdecznie zapraszamy dziennikarzy do uczestnictwa i relacjonowania Europejskiego Kongresu MŚP Back To Business.

Formularz rejestracyjny dedykowany jest dziennikarzom, pracownikom oraz współpracownikom redakcji. Przedstawicieli działów promocji, reklamy, handlowych etc. zapraszamy do rejestracji poprzez formularz dla uczestników.

Proces uzyskania akredytacji przebiega w 2 krokach:

  1. Wypełnienie formularza.
  2. Weryfikacja danych oraz adresu e-mail podanego podczas rejestracji.

Tylko potwierdzone przyznanie akredytacji umożliwia wejście na Europejski Kongres MŚP Back To Business, a także uprawnia do wykonywania zdjęć, nagrań, wywiadów.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wyrażam zgodę:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres e-mail informacji handlowych
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym dla celów komunikacyjnych, dydaktycznych oraz statystycznych związanych z rejestracją uczestnictwa w Europejskim Kongresie Małych Średnich Przedsiębiorstw B2B organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.
Wyrażam dobrowolną zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach przy ul. Opolskiej 15, zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego z dnia 16 lipca 2004r., przy czym rozumiem, iż zgoda ta może zostać w każdym czasie odwołana, co skutkować będzie usunięciem moich danych.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przekazanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, ul. Opolska 15 partnerom biznesowym do celów marketingu bezpośredniego po zakończeniu Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
* Zapoznałam/em się i akceptuję warunki rejestracji i uczestnictwa w Kongresie określone w Regulaminie Europejskiego Kongresu MŚP


PRESS ROOM

 Tutaj znajdziesz najnowsze materiały przygotowane przez nasze Biuro Prasowe.  

• Informacje prasowe
• Grafiki
• Informacje prasowe partnerów
• Zdjęcia

 

 

 
REPOZYTORIUM

 Tutaj znajdziesz materiały promocyjne, logotypy, materiały wizualne, zdjęcia z poprzednich edycji Europejskiego Kongresu MŚP.


Bądź na bieżąco
Pobierz naszą aplikację mobilną i bądź na bieżąco