REJESTRACJA KONTA UCZESTNIKA
Proces rejestracji konta w systemie przebiega w 2 krokach:

 1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
 2. Weryfikacja adresu e-mail podanego podczas rejestracji


Jesteś w punkcie 1. Wypełnij poniższy formularz i potwierdź przyciskiem [ZAREJESTRUJ]. Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu na link aktywacyjny Twoje konto zostanie aktywowane. 

Jeżeli masz już konto w systemie zaloguj się tutaj.

select
 
* Typ organizacji
*
 • Przedsiębiorstwo / Działalność gospodarcza
 • Administracja publiczna / Instytucja samorządowa
 • Instytucja naukowa / Uczelnia wyższa
 • Inne
* Pełniona funkcja
 • Właściciel / Prezes
 • Członek Zarządu lub Rady Nadzorczej
 • Członek kadry kierowniczej
 • Pracownik operacyjny
 • Nie dotyczy
* Wielkość firmy / Organizacji
*
 • mikro
 • mała
 • średnia
 • duża
 • nie dotyczy
* Rodzaj działalności
select
select
select
Social Media
* Skąd dowiedziałeś się o Kongresie?
*
select
* Dane logowania
* Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Regulaminem i akceptuję jego warunki.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym dla celów komunikacyjnych, dydaktycznych oraz statystycznych związanych z rejestracją uczestnictwa w 8. Europejskim Kongresie Małych Średnich Przedsiębiorstw organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15 drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, przy czym rozumiem, iż zgoda ta może zostać w każdym czasie odwołana, co skutkować będzie usunięciem moich danych.
Wyrażam dobrowolną zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach przy ul. Opolskiej 15, zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego z dnia 16 lipca 2004r., przy czym rozumiem, iż zgoda ta może zostać w każdym czasie odwołana, co skutkować będzie usunięciem moich danych.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przekazanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, ul. Opolska 15 partnerom biznesowym do celów marketingu bezpośredniego po zakończeniu Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Rejestracja FAQ

* Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie rejestracyjnym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

* Chcę zarejestrować więcej niż jedną osobę z danej firmy
Należy założyć nowe konto (z odrębnym adresem e-mail danej osoby). W przypadku wprowadzania danych i rejestracji osób trzecich, osoba wprowadzająca dane oświadcza, iż uzyskała odpowiednie upoważnienia do rejestracji, założenia konta i może udzielać odpowiednich zgód na przetwarzanie danych w imieniu osoby rejestrowanej, a także odpowiada za wszelkie skutki wprowadzania danych niezgodnie z takim upoważnieniem. Na podany adres e-mail będą wysyłane informacje dotyczące rejestracji. Adres e-mail jest również niezbędny do ponownego zalogowania się na swoje konto.

* Inny problem z rejestracją
Skontaktuj się proszę z nami na kongres@rig.katowice.pl